5853-30TC
3mm 5 Core Trailer Wire, 10A, 30M Roll
Ships Soon
Details:
Product Group: Boating Accessories
Product Sub Group: Trailer Parts
Product Sub Group 2: Plugs & Wiring
Product brand: NARVA
Description:
The Narva cable uses oxygen free copper and RoHS compliant polyvinyl-chloride.
5 Core cable 3.0mm