CBL-60A-SP
CB LRG 60A SP
Ships Soon
Details:
Product Group: Electrical
Product Sub Group: Circuit Breakers
Product brand: BEP
Description:
Single Pole
IUL Magnetic Circuit Breakers
Provide reliable circuit protection and accurate circuit control for equipment
in the international market place. BEP uses the IUL range of circuit breakers
where current requirements exceed 50A and are within 100A. Available in