CM338602182A
ALUMINIUM NISSAN / TOHATSU Engine Plate 338-60218-2
In Stock
Details:
Product Group: Anodes
Product Sub Group: Outboard Anodes
Product Sub Group 2: Ring / Round Anodes
Product brand: Martyr
Environment: Salt & Brackish
Product fitment brand: Tohatsu
Description:
CM338602182A - Aluminium Anode - for use in salt and brackish water.
Dimensions:
Length: 8.38mm (0.330in)
Width: 22.10mm (0.870in)
Depth: 8.38mm (0.330in)