PP-0341280
Johnson/Evinrude Oil Seal
In Stock
Details:
Product Group: Drive Parts
Product Sub Group: Gaskets, Seals & O-Rings
Product brand: PROMT Parts
Supersedes : 18-8300
Description:
Oil Seal
O.D.: 1.378"
Shaft Size: 0.866"
Width: 0.280"