PP-25-30613
Mercury O-Ring
In Stock
Details:
Product Group: Drive Parts
Product Sub Group: Gaskets, Seals & O-Rings
Product Sub Group 2: Gaskets, Seals & O-Rings
Product brand: PROMT Parts
Supersedes : 18-7158
Description:
O-Ring
I.D.: 0.740" or 18.8mm
Width: 0.100" or 2.5mm